-Czy aby na pewno warto iść do lasu? -Warto. Gdyby Bóg chciał inaczej, to by inaczej świat stworzył.
Oczywiście, zawsze warto. I to o każdej porze roku. Jedynym czynnikiem przeszkadzającym jest oczywiście deszcz. A już śnieg nim nie jest i nieraz maszerowałem przez las w śnieżycy. Podobnie zimno. Zimno to tylko wymówka! Latem przecież też grzejesz tyłek na fotelu przed TV! 😀
Strona jarek-kefir.art to niezależny portal publicystyczny Jarosława Kasperskiego, łączący geopolitykę, filozofię, gnostycyzm, alternatywne interpretacje współczesnych wydarzeń oraz odważne analizy świata elit. To miejsce, które nie powtarza mainstreamowych narracji: zamiast tego prowokuje, inspiruje, szokuje i zmusza do myślenia. Idealne dla osób szukających wolnej myśli, nieszablonowej refleksji i publicystyki pisanej z pasją, emocją i dużą świadomością procesów cywilizacyjnych.
Proszę też o pilne wsparcie niezależnych mediów – moja sytuacja jest trudna. Darowizny są dobrowolne, a moje artykuły są dostępne za darmo i dla każdego, jednak wolność czytania wymaga wsparcia od tych Czytelników, którzy mogą i chcą:
Dodaj komentarz