Aktywiści klimatyczny przyklejają się do dróg w Polsce
Sprawna akcja policji umożliwiła odklejenie aktywiszczy od dróg. Są to aktywiszcza z organizacji Ostatnie Pokolenie. Protestują przeciwko zbyt dużej emisji CO2.
Aby utrudnić działanie policji lub rozjuszonych kierowców, aktywiszcza stosują klej, którym na trwałe przyklejają się do asfaltu. Ich usunięcie trwa pewien czas. Ja proponuję użyć młota pneumatycznego, by wyjąć ten kawałek asfaltu, do którego się przykleili, i puścić ich tak z kawałkiem asfaltu na ciele do domu. A potem obarczyć kosztami remontu drogi.
A co Ty o tym sądzisz? Zapraszam do dyskusji w komentarzach. Poniżej zdjęcia i nagrania video (film) przedstawiające tę akcję policji z organizacją Ostatnie Pokolenie. Ci wariaci rzeczywiście przykleili swoje cielska do jezdni.
Szybka akcja policji usuwająca i odklejaąca aktywiszcza od dóg
Na filmie widzimy szybką i sprawną akcję policji, która usuwa aktywiszcza, utrudniające życie zwykłym ludziom:
Strona jarek-kefir.art to niezależny portal publicystyczny Jarosława Kasperskiego, łączący geopolitykę, filozofię, gnostycyzm, alternatywne interpretacje współczesnych wydarzeń oraz odważne analizy świata elit. To miejsce, które nie powtarza mainstreamowych narracji: zamiast tego prowokuje, inspiruje, szokuje i zmusza do myślenia. Idealne dla osób szukających wolnej myśli, nieszablonowej refleksji i publicystyki pisanej z pasją, emocją i dużą świadomością procesów cywilizacyjnych.
Proszę też o pilne wsparcie niezależnych mediów – moja sytuacja jest trudna. Darowizny są dobrowolne, a moje artykuły są dostępne za darmo i dla każdego, jednak wolność czytania wymaga wsparcia od tych Czytelników, którzy mogą i chcą:
Dodaj komentarz